Skip to content

Trendy v Hiringu (Petra Nulíčková)

  15/11/2022

  Studenti VŠE jsou pilné včeličky a drtivá většina z nich při studiu už taky pracuje?. Novopečení prvňáčci si možná taky brousí zuby na nabídky v oboru, no někdy se nemůžou dostat přes recruitery. A co kdybyste znali, jak se teď vyvíjí pracovní trh? ?

  Petra Nuličková, HR manažerka ve společnosti Pale Fire Capital nám zodpoví, na co se při náboru v dnešní době bere největší ohled, jaké vlastnosti jsou pro zájemce klíčové a zastavíme se i u vplyvu platformy LinkedIn. ?

  Můžete si také přinést vlastní životopis, nejlépe v tištěné verzi, a Petra se na něj ráda podívá, aby zjistila, zda splňuje vše, co má správný životopis splňovat.?

  ??Workshop Trendy v Hiringu se uskuteční v úterý 15.11. o 19:45 v SB239. Event je určen výhradně pro studenty Vysoké školy ekonomické!

  Petra je jednou z nejvýraznějších českých osobností v oblasti HR a v současné době pracuje jako HR manažerka ve společnosti Pale Fire Capital.?

  ??Své know-how sdílí pod jedinečným heslem “sharing is caring”. Aktivně píše články pro Kariérko, HR vzory, Forum Media, Ad Rem a mnoho dalších. Petra je součástí HR Digital Leader a taky jednou z porotkyň soutěže Phoenix marketing context.

  ??Kromě jiného také spravuje skupinu Holky z Marketingu, kde má svůj pravidelný sloupek na téma vzdělávání v marketingu a hledání práce nebo LinkedIn. Můžete se s ní setkat také na různých konferencích nebo přednáškách pro univerzity.

  V roce 2019 získala ocenění Recruiter roku v rámci Recruitment Academy Awards a v roce 2020 jí Klub zaměstnavatelů udělil ocenění Osobnost HR.??