Skip to content

partneři

Vysoká škola ekonomická zaštiťuje působení našeho klubu již od začátku. Díky VŠE máme možnost vybírat do našich řad aktivní, spolehlivé a pracovité členy, kteří se podílejí na dalším rozvoji školy a klubu. S takovým partnerem máme možnost vytvářet něco nového, poznávat zajímavé lidi a prosazovat zajímavé projekty. VŠE nám jsou k dispozici taky se svými prostory, ktoré slouží k naši seberealizaci a projektovému plánování.

Česká spořitelna je generálním partnerem VŠE a studentských spolků a již dlouhé roky přispívá k rozvoji a vzdělávání studentů. Zástupci ČS s náma aktivně spolupracují a snaží se přizpůsobit našim potřebám aby jejich pomoc byla co nejúčinnější.Česká Spořka patří zároveň mezi největší zaměstnavatele v ČR a poskytují tak studentům příležitost začít nebo posunout jejich kariéru přímo na svých židlích.

EY působí v České republice již od roku 1991. V současné době má přes 1 400 zaměstnanců, kteří pracují v kancelářích v Praze, Brně a Ostravě. Služby z oblasti auditu, daní, práva, consultingu, IT, strategií a transakcí EY poskytuje téměř dvěma tisícovkám českých a mezinárodních klientů. Mezi ně se řadí dvacet firem z české TOP 30, ale radí i start-upům nebo začínajícím podnikatelům. Studentům a absolventům EY nabízí řadu pracovních příležitostí, které pomohou nastartovat kariéru ve světě byznysu.

 

PKF Apogeo je zástupce poradenské skupiny, která se zabývá oblastmi jako jsou transakce, daně, audit, účetnictví nebo oceňování. Spolupráci s PKF Apogeem jsme navázali z důvodu, že tato česká firma s dvacetiletou praxí nám přináší množství užitečných znalosti z reálného businessu. PKF Apogeo pořádá také vlastní vzdělávací akce, z kterých se máme rozhodně co přiučit.