Skip to content

partneři

Vysoká škola ekonomická zaštiťuje působení našeho klubu již od začátku. Díky VŠE máme možnost vybírat do našich řad aktivní, spolehlivé a pracovité členy, kteří se podílejí na dalším rozvoji školy a klubu. S takovým partnerem máme možnost vytvářet něco nového, poznávat zajímavé lidi a prosazovat zajímavé projekty. VŠE nám jsou k dispozici taky se svými prostory, ktoré slouží k naši seberealizaci a projektovému plánování.

Česká spořitelna je generálním partnerem VŠE a studentských spolků a již dlouhé roky přispívá k rozvoji a vzdělávání studentů. Zástupci ČS s náma aktivně spolupracují a snaží se přizpůsobit našim potřebám aby jejich pomoc byla co nejúčinnější.Česká Spořka patří zároveň mezi největší zaměstnavatele v ČR a poskytují tak studentům příležitost začít nebo posunout jejich kariéru přímo na svých židlích.

Ernst & Young je poradenská společnost, která spadá do seskupení “big four accounting firms”, obecně známého jako Veľká čtyřka. Studentům přibližuje korporátní prostředí této firmy a mezinárodní business s dalšími velkými firmami. Současně reprezentuje firmy, které se navzdory korporátnímu prostředí snaží rozvíjet studenty a mladý lidi. Ernst & Young v skutku pomáhá se začátkem nebo rozvojem kariérní cesty třeba i ve svých řadách.

Pale Fire Capital je private equity investiční fond, který sdružuje a pomáhá rozvíjet mnoho zajímavých firem a start-upů a zároveň podporuje inovace v různých odvětvích. Tento partner nám pomáhá na půdu VŠE přinášet zajímavé zkušenosti ohledně investic a vedení firem. Zároveň nás seznamuje s mnoha inovativními start-upy a zajímavými firmami, které přináší studentům jiný pohled na business.

PKF Apogeo je zástupce poradenské skupiny, která se zabývá oblastmi jako jsou transakce, daně, audit, účetnictví nebo oceňování. Spolupráci s PKF Apogeem jsme navázali z důvodu, že tato česká firma s dvacetiletou praxí nám přináší množství užitečných znalosti z reálného businessu. PKF Apogeo pořádá také vlastní vzdělávací akce, z kterých se máme rozhodně co přiučit.