Skip to content

náš příběh

Založení klubu

2005

Klub mladých manažerů byl založen v roce 2005. Tehdy klub začínal s osmi členy a stejně jako dnes pořádal workshopy s hosty a neformální akce v žižkovských podnicích. V této době nebyli hosté z praxe na škole tak častí, proto byl klub poměrně unikátní. Během začátků ještě neexistoval Facebook a většina lidí měla mobily s tlačítky, hlavním komunikačním kanálem tak byla nástěnka ve druhém patře staré budovy.

KMM Alumni

2014

V roce 2014 už byla řada lidí, kteří prošli KMM poměrně dlouhá. Na základě toho se klub rozhodl vytvořit program Alumni. Tato komunita sestavená z bývalých členů klubu se nepravidelně setkává na neformálních akcích a dlouhodobě udržuje dobré vztahy.

Nová perspektiva

2020

Velký růst našeho klubu jsme registrovali v roce 2020. Noví členové nám rozproudili krev a začali jsme více rozšiřovat portfolio akcí a projektů. V rámci rozvoje klubu se zavedla nová a účinnější hierarchie pro efektivnější rozdělování úkolů. Dali jsme si úsilí a vytvořili pevnou strukturu oddělení, do které spadá Planning, Marketing, Business Development a Projects. Každému týmu byl přirazený vedoucí, který začal dohlížet na naplňování klubových cílů. V této fázi rozvoje se klub zároveň rozhodl navázat externí spolupráce s partnery z řad firem, které by studentům a klubu přinesly přidanou hodnotu.

Znovuzrození - publikum

Členové

Vedení klubu

Dokážem byť produktívná, hladná a pod tlakom zároveň, ale môj beauty sleep mi neberte. Inak som party shaker, trouble maker a challenge taker.

Martina Sabolová

Prezidentka | Marketing

Vím čeho chci dosáhnout a vždy si za tím jdu. Když není výzva dostatečně náročná, tak to není nic pro mě. K životu taky potřebuju hodně sportu a pořádnou party, cheers boys.

Pavel Chuchvalec

Vice Prezident | Business development

Cez deň chief executive overthinker, večer partyboy. To znamená, že ak neriešim klub, prácu a školu, riešim random nápad zbúchaný pri raňajkách. A ak nič neriešim, roztáčam to na párty.

Tomáš Kováč

Manažer | Event planning

Business Development

Původně jsem studoval informatiku, ale na VŠE se cítím ve své kůži. Ve škole i mimo ni rád poznávám nové lidi. Rodnou Prahu mám rád, ale nejraději jsem na horách.

David Bartoš

Patrik Honeš

Pocházím ze Dvora Králové nad Labem. Studuji obor Mezinárodní obchod na FMV. Rád sportuju, cestuju, poslouchám hudbu a trávím čas s přáteli. Také rád poznávám nové lidi a věci. Na KMM mě nejvíc baví, že můžu trávit čas s lidmi, kteří mě inspirují.

Eduard Jirásko

Marketing

První rok jsem strávila školu online, jeden semestr prezenčně, pak jsem odjela na erasmus do Mexica a brzy letím na další erasmus do Michiganu. Miluju poutine a pak takové ty klasiky jako míčové sporty, cestování, organizování a chodit ven s přáteli.

Patricie Dostálová

Šimon Kavický

Pochádzam z Michaloviec, čo je synonymum od “prdel sveta“. Milujem vtipne spracované príspevky, seriál The Office a kvalitný segedín.

Daniel Maťaš

Som študentom medzinárodného obchodu v magisterskom študiu. Venujem sa profesionálne tanečnému športu a pracujem s vínom. Vo voľnom čase rád varím, cestujem a športujem.

Erik Nemec

Študujem IT, no nemusím programovanie, zaujímam sa o urban planning a smart fungovanie miest. Voľnočasovo rád hikujem a pozerám ešporty.

Patrik Pukán

Ráda poznávám nové lidi a zkouším nové výzvy. Jsem z Poděbrad, miluju cestování a teď jsem strávila neuvěřitelný půl rok v Římě.

Daniela Vocásková

Najviac ma vystihuje výraz ,,Work hard play hard”. Popri škole, práci a klube rada behám a sledujem Netflix a hlavne nikdy nepoviem nie poháru vína či dobrej káve.

Lenka Zajacová

Event Planning

„Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.“ abec najväčší fanúšik Tomáša Baťu z východného brehu Moravy.

Tomáš Čepiga

Mám rád sviečkovú na smotane s dobrým lokálnym pivom. Veľa rozprávam a nie každý ma dokáže počúvať. V podstate ani ja sám so sebou nevydržím byť dlhšie ako pol dňa.

Norbert Hoferica

Nerada sa ponáhľam, kebyže mám meškať, radšej neprídem vôbec. Mám rada mačky a kvalitný spánok.

Tereza Kötelesová

Jsem studentka mezinárodního obchodu, trenérka tance, milovnice někdy až moc aktivního života a multitaskingu. Nestuduju pro titul, ale užívám si studentský život a nechávám se inspirovat spousty lidmi, který potkám během studia.

Alina Kozar

Pocházím z Moravy. Jsem motivovaná studentka, která jde vstříc každé výzvě a hrozně ráda poznávám nové lidi.

Ester Valkovičová

Projects

Nájdete ma väčšinou v kníhkupectve, kde rozmýšľam nad novou knihou a rozoberám problémy ľudstva s náhodnými okoloidúcimi. Mám rád, keď som pracovne vyťažený a taktiež sa rád sťažujem, že potom nespím.

Samuel Graňák

Věřím v to, že jsme všichni strůjci svého osudu. Svět kolem nás je jako hřiště myšlenek, interpretací a přístupů a my jsme jako děti rozhodující se o tom, která z aktivit bude největší zábava a dostane nás tam, kde chceme být… Odřená kolena jsou v rámci tohoto procesu zaručená

Benedikt Greguš

Přidej se k nám!

Kontaktuj nás přes facebook nebo vyplň formulář, který najdeš na pravé straně webu.