Skip to content

náš příběh

Založení klubu

2005

Klub mladých manažerů byl založen v roce 2005. Tehdy klub začínal s osmi členy a stejně jako dnes pořádal workshopy s hosty a neformální akce v žižkovských podnicích. V této době nebyli hosté z praxe na škole tak častí, proto byl klub poměrně unikátní. Během začátků ještě neexistoval Facebook a většina lidí měla mobily s tlačítky, hlavním komunikačním kanálem tak byla nástěnka ve druhém patře staré budovy.

KMM Alumni

2014

V roce 2014 už byla řada lidí, kteří prošli KMM poměrně dlouhá. Na základě toho se klub rozhodl vytvořit program Alumni. Tato komunita sestavená z bývalých členů klubu se nepravidelně setkává na neformálních akcích a dlouhodobě udržuje dobré vztahy.

Nová perspektiva

2020

Velký růst našeho klubu jsme registrovali v roce 2020. Noví členové nám rozproudili krev a začali jsme více rozšiřovat portfolio akcí a projektů. V rámci rozvoje klubu se zavedla nová a účinnější hierarchie pro efektivnější rozdělování úkolů. Dali jsme si úsilí a vytvořili pevnou strukturu oddělení, do které spadá Planning, Marketing, Business Development a Projects. Každému týmu byl přirazený vedoucí, který začal dohlížet na naplňování klubových cílů. V této fázi rozvoje se klub zároveň rozhodl navázat externí spolupráce s partnery z řad firem, které by studentům a klubu přinesly přidanou hodnotu.

Znovuzrození - publikum

Členové

Vedení klubu

Dokážem byť produktívná, hladná a pod tlakom zároveň, ale môj beauty sleep mi neberte. Inak som party shaker, trouble maker a challenge taker.

Martina Sabolová

Head of Marketing

Pocházím ze Dvora Králové nad Labem. Studuji obor Mezinárodní obchod na FMV. Rád sportuju, cestuju, poslouchám hudbu a trávím čas s přáteli. Také rád poznávám nové lidi a věci. Na KMM mě nejvíc baví, že můžu trávit čas s lidmi, kteří mě inspirují.

Eduard Jirásko

Prezident

Cez deň chief executive overthinker, večer partyboy. To znamená, že ak neriešim klub, prácu a školu, riešim random nápad zbúchaný pri raňajkách. A ak nič neriešim, roztáčam to na párty.

Tomáš Kováč

Head of Events

Business Development

Původně jsem studoval informatiku, ale na VŠE se cítím ve své kůži. Ve škole i mimo ni rád poznávám nové lidi. Rodnou Prahu mám rád, ale nejraději jsem na horách.

David Bartoš

Vím čeho chci dosáhnout a vždy si za tím jdu. Když není výzva dostatečně náročná, tak to není nic pro mě. K životu taky potřebuju hodně sportu a pořádnou party, cheers boys.

Pavel Chuchvalec

Vojtěch Pustý

Marketing

První rok jsem strávila školu online, jeden semestr prezenčně, pak jsem odjela na erasmus do Mexica a brzy letím na další erasmus do Michiganu. Miluju poutine a pak takové ty klasiky jako míčové sporty, cestování, organizování a chodit ven s přáteli.

Patricie Dostálová

Pochádzam z Michaloviec, čo je synonymum od “prdel sveta“. Milujem vtipne spracované príspevky, seriál The Office a kvalitný segedín.

Daniel Maťaš

Ráda poznávám nové lidi a zkouším nové výzvy. Jsem z Poděbrad, miluju cestování a teď jsem strávila neuvěřitelný půl rok v Římě.

Daniela Vocásková

Som študentom medzinárodného obchodu v magisterskom študiu. Venujem sa profesionálne tanečnému športu a pracujem s vínom. Vo voľnom čase rád varím, cestujem a športujem.

Erik Nemec

Najviac ma vystihuje výraz ,,Work hard play hard”. Popri škole, práci a klube rada behám a sledujem Netflix a hlavne nikdy nepoviem nie poháru vína či dobrej káve.

Lenka Zajacová

Študujem IT, no nemusím programovanie, zaujímam sa o urban planning a smart fungovanie miest. Voľnočasovo rád hikujem a pozerám ešporty.

Patrik Pukán

Veronika Kyselová

Šimon Kavický

Kristýna Sokolová

Event Planning

„Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.“ abec najväčší fanúšik Tomáša Baťu z východného brehu Moravy.

Tomáš Čepiga

Nerada sa ponáhľam, kebyže mám meškať, radšej neprídem vôbec. Mám rada mačky a kvalitný spánok.

Tereza Kötelesová

Nájdete ma väčšinou v kníhkupectve, kde rozmýšľam nad novou knihou a rozoberám problémy ľudstva s náhodnými okoloidúcimi. Mám rád, keď som pracovne vyťažený a taktiež sa rád sťažujem, že potom nespím.

Samuel Graňák

Jsem studentka mezinárodního obchodu, trenérka tance, milovnice někdy až moc aktivního života a multitaskingu. Nestuduju pro titul, ale užívám si studentský život a nechávám se inspirovat spousty lidmi, který potkám během studia.

Alina Kozar

Ján Kantorák

Pocházím z Moravy. Jsem motivovaná studentka, která jde vstříc každé výzvě a hrozně ráda poznávám nové lidi.

Ester Valkovičová

Lubomír Mach

Alžbeta Michalíková

Vratislav Madáč

Přidej se k nám!

Kontaktuj nás přes facebook nebo vyplň formulář, který najdeš na pravé straně webu.