Skip to content

Klubový Teambuilding Chata Mříčná

    25/6/2022

    KMM - členové

    V posledních dnech letního semestru jsme si uvědomili, že se přes léto rozprchneme do všech koutů světa. Věděli jsme ale, že naše klubová rodinka bez sebe moc dlouho nevydrží, a tak jsme se rozhodli, že si na přelomu června a července užijeme společnou chatu v Krkonoších. A že to byla zábava.

    Ve vesnici Mříčná jsme strávili tři dny. Když máte dostatečné množství jídla, pití a skvělých lidí, chybí Vám pouze jedno – Správně, bazén! Dokud jsme neměli fialové prsty, svět mimo vodu neexistoval. Někteří členové stále mluví o noci, kdy se vedení klubu začalo měnit v žáby.

    Ale ta pravá párty začala až večer. Spousta aktivit byla mnohem vtipnější, když se v klubu roznesla nemoc zvaná “stepujíci kráva“, což se projevovalo jemnou ztrátou rovnováhy. Naštěstí se kluci vybavili dostatečnou zásobou tekutých léků a pohroma byla zažehnána. Po ránu se někteří z nás učili taneční kreace a někteří hledali vodu a čerstvý vánek. Poslední den, jsme navštívili i zbytek vesnice a vytvořili si spoustu hezkých vzpomínek!